cs_CZ   en_GB

Ubytování v penzionu Libouň

Hledáte klidné místo pro rodinnou dovolenou, víkendový pobyt či výlet s přáteli? Navštivte Zámek Libouň, využijte romantické ubytování v penzionu Podzámčí a nově i v Podkroví. Poznejte nádhernou krajinu Podblanicka.

ubytovani-v-podzamci-rodina

Rodinná atmosféra

ubytovani-v-podzamci-turisticke

Pestré turistické vyžití

ubytovani-v-podzamci-sesti-luzky

Pokoje až s šesti lůžky

Komfortní ubytování v zámeckém prostředí

Penzion na zámku Libouň nabízí ubytování v klidném prostředí Podblanicka. Poskytujeme dvoulůžkové až šestilůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a sdílenou kuchyňkou. Součástí pokojů je standardní vybavení zahrnující křesla, stolek, šatní skříň a další doplňky. K ubytování v pozdámčí lze přiobjednat snídani.

Ubytování v penzionu je vhodné pro rodiny s dětmi, seniory i mladé páry. Dovolená na zámku Libouň poskytujte soukromí, nádhernou přírodu pro turistiku, cykloturistiku i odpočinek a velké množství aktivit i výletů. Využijte ubytování se snídaní v klidném prostředí, zrelaxujte a osvěžte se v našem krytém a vyhřívaném bazénu. Podívejte se na ceník ubytování.

Pro zamilované páry nabízíme romantické víkendové pobyty nebo pobyty kdykoliv v týdnu. Prožijte okouzlující noc na zámku, rezervujte si zámecký apartmán.

Místo vhodné pro svatby, rodinné i firemní akce

Atraktivní zámecký styl je jako stvořený pro rodinné oslavy a romantické svatby. Na zámku Libouň vám pomůžeme připravit vysněný svatební den, včetně zámecké hostiny a apartmá pro novomanžele. Historická památka na dohled vzdálená od legendami opředeného vrchu Blaník je vhodná také pro pořádání firemních akcí. Pro firmy umožňujeme realizace teambuildingu i školení. Klientům nabízíme catering zámecké restaurace a pokoje pro hosty.

Přejete si získat bližší informace o pořádání akcí? Kontaktujte nás!

Prožijte dovolenou na zámku

Hledáte klidné ubytování pro rodinu s dětmi? Přejete si svatbu na zámku? Jste z Prahy a plánujete firemní školení? Jsme jen 50 minut od Prahy. Zámek Libouň nedaleko města Vlašim je správnou volbou. Poznejte okouzlující Podblanicko, perfektní služby a vstřícné jednání, díky kterému se budete na zámku cítit jako doma. Jednoduše dovolená, ze které se nebudete chtít vrátit. Rezervujte si ubytování v penzionu Libouň.

Ubytování v Podzámčí:

dvou, tří, čtyř lůžkové pokoje
500 Kč /osoba /noc

při obsazení 1 lůžka v pokoji: 500 Kč /noc

Možnost doobjednání snídaně :

150 Kč /osobu ( zámecká rautová snídaně )

Nové pokoje v podkroví
K dispozici jsou dva apartmány. V apartmánech jsou oddělené ložnice, společná chodba a koupelna. Kapacita pokojů v apartmánech jsou 3 lůžka, 2 lůžka, 2 lůžka a 3 lůžka. Možnost přistýlky. Další dva pokoje jsou dvoulůžkové s koupelnou vlastní.

500,- osoba/noc

Libouň čp. 1,  257 06 Louňovice pod Blaníkem,  tel.: +420 601 500 469

Ubytování v Podblanicku, Nedaleko od Vlašimi, Ubytování v zámku Libouň v krásném kraji Podblanicka.