cs_CZ   en_GB

Ubytování na zámku

Překvapte svého partnera romantickým pobytem v klidném prostředí. Využijte romantické víkendové pobyty pro páry na zámku Libouň. Rezervujte si luxusní zámecké apartmány a prožijte okouzlující noc na zámku.

ubytovani-na-zamku-apartmany

Luxusní zámecké apartmány

ubytovani-na-zamku-gastronomie

Výborná gastronomie

ubytovani-na-zamku-romanticke-misto

Romantické místo opředené legendami

Romantické ubytování v zámeckém apartmá

Zámek Libouň nabízí hostům luxusní ubytování se snídaní ve čtyřech zámeckých apartmánech, které poskytují maximální soukromí, dostatek prostoru, skvělé vybavení a jedinečnou zámeckou atmosféru. Pobyt na zámku zpříjemňuje venkovní posezení s výhledem, jezírko s barevnými rybičkami, rybník, okolní nádherná příroda i stylová restaurace s kašnou.

Jednotlivé apartmány se liší nejen designem pokojů, ale také jejich vybavením. Standardem červeného, zeleného a antique apartmánu jsou koupelny s toaletou a sprchovým koutem. Svatební apartmán je vybaven bidetem a masážní vanou.

Nabídka pokojů:

  • Červený apartmán
  • Antique apartmán
  • Zelený apartmán
  • Svatební apartmán

Využijte romantické ubytování pro páry na zámku Libouň. Kontaktujte nás a rezervujte si luxusní zámecké apartmány.

Poznejte krásnou přírodu a prožijte jedinečné zážitky

Dovolená na Podblanicku poskytuje velké množství aktivit a výletů, poznávání památek i koupání. Pro rodiny s dětmi a větší skupiny hostů doporučujeme ubytování v našem sousedním penzionu Podzámčí a Podkroví, který disponuje až šestilůžkovými pokoji.

Historická památka zámku Libouň, který se nachází 13 km jižně od města Vlašim, je jako stvořená pro odpočinek, krátkodobé i dlouhodobé pobyty, oslavy, svatby i firemní večírky. Naší specialitou je organizace svateb na klíč. Zajímá vás cena svatby? Kontaktujte nás.

Rezervujte si zámecké apartmá

Prožijte romantický víkend na zámku Libouň. Dovolená na zámku Libouň nabízí komfortní prostředí, vynikající gastronomii a nádhernou přírodu. Rezervujte si apartmán, těšíme se na vaši návštěvu!

Červený apartmán

cara_z2

2cpz

VÍCE INFORMACÍ...

Antique apartmán

cara_z2

1mpz

VÍCE INFORMACÍ...

Svatební apartmán

cara_z2

1svz

VÍCE INFORMACÍ...

Zelený apartmán

cara_z2

1zpz

VÍCE INFORMACÍ...

Ubytování v Podblanicku, Nedaleko od Vlašimi, Ubytování v zámku Libouň v krásném kraji Podblanicka.