cs_CZ   en_GB

Ubytování na zámku

Překvapte svého partnera romantickým pobytem v klidném prostředí. Využijte romantické víkendové pobyty pro páry na zámku Libouň. Rezervujte si luxusní zámecké apartmány a prožijte okouzlující noc na zámku.

ubytovani-na-zamku-apartmany

Luxusní zámecké apartmány

ubytovani-na-zamku-gastronomie

Výborná gastronomie

ubytovani-na-zamku-romanticke-misto

Romantická místo opředené legendami

Romantické ubytování v zámeckém apartmá

Zámek Libouň nabízí hostům luxusní ubytování se snídaní ve čtyřech zámeckých apartmánech, které poskytují maximální soukromí, dostatek prostoru, skvělé vybavení a jedinečnou zámeckou atmosféru. Pobyt na zámku zpříjemňuje venkovní posezení s výhledem na jezírko s barevnými rybičkami, na rybník, okolní nádherná příroda i stylová zámecká restaurace s kašnou.

Jednotlivé apartmány se liší nejen designem pokojů ale také jejich vybavením. Standardem červeného, zeleného a antique apartmánu jsou koupelny s toaletou a sprchovým koutem. Svatební apartmán je navíc vybaven bidetem a masážní vanou.

Nabídka pokojů:

  • Červený apartmán
  • Antique apartmán
  • Zelený apartmán
  • Svatební apartmán

Využijte romantické ubytování pro páry na zámku Libouň. Kontaktujte nás a rezervujte si luxusní zámecké apartmány.

Poznejte krásnou přírodu a prožijte jedinečné zážitky

Dovolená na Podblanicku poskytuje velké množství aktivit a výletů, poznávání památek i koupání. Pro rodiny s dětmi a větší skupiny hostů doporučujeme ubytování v našem sousedním penzionu Podzámčí, který disponuje až šestilůžkovými pokoji.

Historická památka zámku Libouň, který se nachází 13 km jižně od města Vlašim, je jako stvořená pro odpočinek, krátkodobé i dlouhodobé pobyty, oslavy, svatby i firemní večírky. Naší specialitou je organizace svateb na klíč. Zajímá vás cena svatby v zámeckém stylu? Kontaktujte nás.

Rezervujte si zámecké apartmá

Prožijte romantický víkend na zámku Libouň. Dovolená na zámku Libouň nabízí komfortní prostředí, vynikající gastronomii a nádhernou přírodu. Rezervujte si apartmán, těšíme se na vaši návštěvu!

Červený apartmán

cara_z2

2cpz

VÍCE INFORMACÍ...

Antique apartmán

cara_z2

1mpz

VÍCE INFORMACÍ...

Svatební apartmán

cara_z2

1svz

VÍCE INFORMACÍ...

Zelený apartmán

cara_z2

1zpz

VÍCE INFORMACÍ...

Ubytování v Podblanicku, Nedaleko od Vlašimi, Ubytování v zámku Libouň v krásném kraji Podblanicka.